I T C

Ana Sayfa
Sirket
Hizmetler
eMail
D E N E Y İ M

I T C, danışmanlık ve eğitim hizmetleri vermek amacıyla 25 Haziran 1998 tarihinde Ankara'da kurulmuştur. Şirketin kurucusu Dr. Cem Dener, 1982 yılından bu yana, temelini bilişim teknolojilerinin (BT) oluşturduğu, birden fazla disiplini ilgilendiren kurumsal ve akademik projelerde çalışmış bir araştırmacı, yönetici ve danışmandır. Dr. Dener, makina/havacılık mühendisliği (gaz türbinleri, sayısal akışkanlar dinamiği (CFD) uygulamaları için geometrik modelleme ve sayısal ağ yaratma) ve nesneye yönelik programlama (OOP) ile kompleks sistem çözümleri üzerine uzmanlaşmıştır.

1998 yılından beri verilen danışmanlık ve eğitim hizmetleri, kamuda mali yönetim reformu, e-Devlet uygulamaları ve uluslararası iş geliştirme çalışmalarına odaklıdır.

Dr. Dener, Ağustos 2004 ten itibaren Washington DC'de Dünya Bankası bünyesinde değişik bölgelerdeki mali yönetim bilgi sistemi projelerinin tasarım ve uygulamasına ve bilgi paylaşımı ile eğitim çalışmalarına katkı yapmaya başlamıştır. ITC web sitesi, 2004 yılına kadar sunulan hizmetler ve geliştirilen sistemlerle ilgili bir kaynak niteliğini taşımaktadır.

Ana Sayfa | Sirket | Hizmetler | İletişim